U19-menn på samling i Oslo.

I helga var bruttotroppen på 29 mann, samlet til treningshelg i Oslo. På programmet stod diverse treningsøkter, treningskamp mot Tunet(uten landslags gutta) og internkamp siste dag. Det sosiale ble ivaretatt, ved at gutta overnattet i hallen fra lørdag til søndag. Siste dag ble avsluttet med en bryte-treningsøkt.

Tobias, Jesper og Sjur er godt fornøyd med helga. De føler at det sosiale samholdet blir bedre for hver gang de treffes, og de er fornøyde med det de har prestert i helga. Neste samling blir 9-11. november, da er det planlagt treningskamper i Sverige. Trolig forsvinner noen fra troppen til denne samlinga, men kan fortsatt være aktuelle til Polish Cup i februar. Nettotroppen settes etter helga i Sverige.

Vi ønsker gutta fortsatt lykke til!

Denne nettsiden bruker cookies

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen på nettstedet vårt og for personlig tilpasning av annonser. Ved å fortsette å bruke dette nettstedet samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Avvis alle cookies